Aan de rand van de Veluwe ligt het onlangs verbouwde Natuurhotel de Witte Berken, een plek waar u zich snel thuis zult voelen. Het hotel is een prachtige uitvalsbasis om de Veluwe te ontdekken. Landgoederen, bossen, heide en zandverstuivingen wisselen elkaar af. We gaan te voet en op de fiets op zoek naar wild (zwijnen, edelherten, reeën).
Bijzonderheden
Gegevens Hotel de Witte Berken
Oostravenweg 8, 8162 PJ Epe
tel.: (0778) 612 991
website: www.dewitteberken.nl
e-mail: welkom@witteberken.nl
Heeft u of uw partner een beperking?
Overleg altijd met het betreffende hotel over de mogelijkheden.
middag
Welkom en kennismaking
Rond 13.30 u ontvangst met koffie en thee, kennismaking met de trainer, het hotel, de omgeving en de andere deelnemers. Korte wandeling
avond
De waarde van arbeid in het leven
Wat heeft al die jaren betaalde arbeid voor u betekend?
Hoe neemt u goed afscheid?
ochtend
Omgaan met veranderingen
Met behulp van de Blauwe Zones brengen we in beeld wat er gaat veranderen als betaalde arbeid wegvalt.
middag
Materiële zaken
Jeroen Schiphorst is onze inleider over financiële-noteriële zaken.
avond
De Veluwe ontdekken
Met natuurgids Jan Niebeek gaan we per fiets en te voet op zoek naar zwijnen en edelherten.
ochtend
Toekomstplannen
Aan de slag met inspiratiebronnen, kwaliteiten en activiteiten
middag
U staat stil bij en wisselt ervaringen en inspireert elkaar uit over uw toekomstplannen. Na een korte evaluatie neemt u rond 16.30 uur afscheid.
23 – 25 mei 2023 (gesloten)
04 - 06 juli 2023 19 - 21 september 2023 24 - 26 oktober 2023© Stavoor • Stavoor is onderdeel van de Louwsma Bedrijven Groep • SITEMAP