Te koop: 'je eigen boek leren lezen'
'Je eigen boek leren lezen' is een publicatie ter gelegenheid van het afscheid van Geertje Beckers. Maar liefst dertig jaar lang was zij verbonden aan ons opleidingsinstituut (en haar rechtsvoorgangers), voornamelijk als onze deskundige rond de thema's leven, sterven, dood en rouw. Zo verzorgde zij ruim vijfentwintig jaar onze cursus Ont-moeten in leven en sterven, grotendeels samen met Bepke Engelhard, met wie ze het heerlijk vond om samen te werken: “We hebben veel van elkaar geleerd.”
Stavoor vond journaliste Lisette Thooft bereid om Geertje te interviewen over haar levenswerk. Uitgebreid licht Geertje haar visie toe op verliezen en 'er zijn voor een ander'. En van dag tot dag beschrijft zij de cursus Ont-moeten in leven en sterven. Tussendoor vertellen Bepke Engelhard en enkele cursisten over hun ervaringen met de cursus, en met Geertje Beckers.
Het leverde een schat aan ervaringen en wijsheid op, die we graag met u willen delen.
Grondthema van Geertje haar verhaal is: je eigen boek leren lezen. In aansluiting op deze beeldspraak die Geertje zo eigen is, hebben wij haar verhaal gebundeld in dit boekje; het boek van Geertje.
Wij wensen u veel leesplezier en hopen dat haar verhaal u mag blijven inspireren in uw werk.
U kunt het boekje bestellen door contact op te nemen met Janet van Wagenberg, e-mail: Jvanwagenberg@stavoor.nl of tel: (0411) – 647 647, u ontvangt dan een bevestiging van uw bestelling met een betalingscode. Door overmaking van € 8,98 (€ 7,50 + € 1,48 portokosten) naar rekeningnr. 39.52.67.013 t.n.v. Stavoor, vestiging Helvoirt, o.v.v. 'Boekje Geertje' en uw persoonlijke code die op uw bevestiging staat vermeld.
Zodra wij uw betaling hebben ontvangen, zorgen wij voor toezending.
Meer informatie: (0411) 647 647
|